Par Mums

Ambika (Katerina Matisone)

Ambika (Jekaterina Matisone) – ir sertificēta jogas pasniedzēja no Latvijas Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas.
Nodarbojas ar jogu kopš 1998.gada. Pasniedz no 2003.

No 2016.g. sertificēta Ajengāra jogas pasniedzēja.

Mācījusies dažādus jogas veidus. No 2002-2008.g regulāri piedalījās Svami Samarpananda Sarasvati semināros Latvijā apgūstot Indijas tradicionālo Bihāras skolas jogu. No 2007 gada sāka padziļināti apgūt Ajengara jogas pamatus un šīs skolas terapeitisko asanu iedarbību uz cilvēka ķermeni un prātu pie tādiem pasniedzējiem kā Uša Devi (Indija), Rita Keller (Vācija), Jurek Jagucki (Polija), Sergej Mihailov (Krievija) un Tamara Bujanova (Latvija). Mācījusies tādus jogas novirzienus kā Ananda joga pie Džaideva (Itālija), Dživamukti joga pie Dečena Turmana (ASV), Dharma joga pie Dharma Mitras (ASV), ka arī Aštanga jogu pie Kamala Singha (Indija) u c.
Ambika praktizē meditāciju un krija-jogu Paramahansas Joganandas tradīcijā no 2002.g.

Pabeidza LU Teoloģijas un Reliģiju zinātnes fakultātes maģistratūru, specializējoties jogas filozofijā un hinduismā.

No šīs pieredzes ar laiku izveidojas savs jogas pasniegšanas stils, kur svarīga ir gan asanu fizioloģiski pareizā izpildīšana, gan prieks, ko mums dod kustība, gan dziļš psiholoģiskais miers, kuru iegūstam nodarbības rezultātā.

Pasniedz arī jogas filozofijas un vēstures kursus.

 


Ilona Aleksejeva – Uma

Ilona Aleksējeva, Uma dzimusi 1968. gadā Rīgā. Beigusi fizikas-matemātikas skolu un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti specialitātē „ Finanses un kredīts”.
Jau 20 gadu garumā Ilona praktizē budisma, daoisma un hinduisma garīgās prakses, kā arī atveseļošanās sistēmas un harmoniskas cilvēka attīstības sistēmas.
Par savu pamatpraksi uzskata cigun kā arī daoisma dao, atjaunošanās un atveseļošanās sistēmas, kuras praktizē jau 12 gadus. Vada cigun sistēmas seminārus –treiningus.
Šobrīd Ilona Andrējeva ir Starptautiskas labdarības organizācijas „Mintan”(ASV) reģionālā pārstāve Baltijas valstīs, sertificēta reiki meistare, Džun Joaņ Cigun skolas instruktore.

Savos garīgajos meklējumos un kalpošanā, svētceļojumos un retrītos apmeklējusi 48 valstis, tai skaitā vairākkārt Indiju un Ķīnu.

Sertifikācija:
Reiki Meistars, ZYQ instruktors
Latvijas Holoistiskās Medicīnas un Naturopātijas asociācijas biedrs.
Latvijas Amatniecības Kameras Estētiskās Kosmetoloģijas profesionālās biedrības skaistuma terapeits
Imidž terapeits, ASV- Ķīnas institūta Kundawell Pētnieks

 

Jānis Krastiņš

Starptautiski sertificēts jogas pasniedzējs no ITEC (Level 3 Diploma in Yoga Teaching).
Ar jogu pirmo reizi sāka nodarboties 2002. gadā. Vēlāk pievērsās citiem sporta veidiem un pēc vairāku gadu pārtraukuma atgriezās pie jogas 2014. gada novembrī. Pakāpeniski palielinot nodarbību biežumu no divām līdz septiņām un vairāk nodarbībām nedēļā var secināt, ka rezultāti ir tieši proporcionāli jogas praksei veltītajam laikam.
Jogas nodarbības sāka vadīt 2016. gada septembrī. Šī pieredze pārauga vēlmē vēl labāk saprast sevi un kā joga iedarbojas uz cilvēka ķermeni, prātu un dvēseli, kā arī uzzināt, kā jogu pasniegt citiem.  2016. gada oktobrī uzsāka jogas pasniedzēja apmācības.
Jānis ir apguvis Ajengara, Bihāra un Kšatri skolu jogu, kā arī praktizē krija-jogu Paramahansas Joganandas tradīcijā.
Savās nodarbībās izmanto dažādu jogas skolu pieejas.
“Mana pārliecība ir, ka sākumā katram ir jāatgūst ķermeņa pamatkustību spējas un jānostiprina locītavas un muskuļi, kā arī jāiegūst spēja pašam sajust un kontrolēt savu ķermeni. Pēc tam pakāpeniski pāriet pie izaicinošākiem un grūtākiem vingrojumiem un pozām.”

 


Svetlana Volkova

Cigun  un Baduaņ-cziņ pasniedzēja.

Augstākā pedagoģiskā izglītība, maģistra grāds filozofijā. Ilggadēja pieredze daosu tehniku pasniegšanā.

No 2001 gada profesionāli nodarbojās ar Tradicionālo Japāņu Reiki.

2005. g. pabeidza M.B. Ļevina Maskavas Astroloģijas Akadēmiju. Praktizējošs astrologs.

No 2009 gada nodarbojās ar Džun Juan Cigunu – 4. pakāpe. Personīga Meistera Suj Mintana skolniece. Džun Juan Cigunu skolas instruktors.

Sertificēta masiere, stounterapeite, imidžterapeite.

Praktiskās nodarbības un seminārus pasniedz krievu un latviešu valodās.

 

Viktorija Grjadovaja

Starptautiski sertificēta jogas pasniedzēja no ITEC (Level 3 Diploma in Yoga Teaching).

Praktizē jogu vairāk kā 10 gadus.

Pasniedz klasisko Bihāras skolas jogu ar Joga-Nidras relaksācijas elementiem.

No 2010. g. praktizē Vipasanas meditāciju S.N. Goenko tradīcijā.
Savienojot pieredzi  jogā un meditācijā tika rādīta īpaša sistēma, kas ļauj atrasties asanā ar lielāku apzināšanos un ieslēgt iekšējās pašregulācijas mehānismus organismā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *