Nodarbību saraksts

Jogas nodarbības netālu no Rīgas centra

F.Sadovņikova ielā 20, 4. st., lielā zāle.

Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
9:30-11:00 Hatha-joga visiem līmeņiem 8:30-10:00 NATĀLIJA (pēc pieraksta) Ajengāra joga visiem līmeņiem AMBIKA
12:00-13:30 Hatha-joga iesācējiem VIKTORIJA Hatha-joga iesācējiem VIKTORIJA Cigun Visiem līmeņiem 11:20-14:30 SVETLANA
16:45-18:30 Baduaņ-czin SVETLANA Hatha-joga iesācējiem 17:00-18:30 VIKTORIJA
18:00-21:00 Cigun visiem līmeņiem (No 9.09.2019.) ILONA
19:15-20:45 Ajengāra joga visiem līmeņiem AMBIKA Joga visiem līmeņiem JĀNIS Ajengāra joga visiem līmeņiem AMBIKA

Ajengāra joga kopā ar AmbikuB.K.S. Ajengāra hatha jogas stils. Šīs jogas nodarbības ir sagrupētas un strukturizētas no vienkāršākām līdz ļoti sarežģītām tā, lai efektīvi jogu varētu izpildīt gan iesācēji, gan pieredzējušie. Ajengāra jogas pamatā ir tehnika – precizitāte un izlīdzināšanās ikvienā āsanā (iesācējiem ar klucīša, siksnas un polstera palīdzību), ka arī pareizā asanu secība, kas dos fizioloģiski pareizu ķermeņa pozu un jums piemērotu slodzi.

Hatha-joga ar Jāni– Savās nodarbībās Jānis izmanto Ajengāra jogu fizioloģiski pareizai pozas uzbūvei,  Kšatri jogas paņēmienus locītavu stiprināšanai un Bihāra jogas elementus dziļākai relaksācijai.

Cigun ar Ilonu un Svetlanu-Cigun ir austrumu (ķīniešu) netradicionālās vingrošanas veids. Cigun ir cieši saistīts ar ķīniešu filozofiju, sena atveseļošanās un psiholoģiskā treniņa māksla, kas ļaujot atbrīvoties no slimībām, pagarināt dzīves ilgumu, nostiprināt fizisko ķermeni un garu un dziļāk izprast apkārtējo pasauli. Jau kopš sendienām cigun ir kļuvis par neatņemamu ķīniešu kultūras, filozofijas un bieži vien pat dzīves sastāvdaļu.

Baduaņ-cziņ ar Svetlanu Volkovu „Baduan- cziņ”, vai Astoņi Gabali Zelta Brokāta – tas ir 8 pamat vingrinājumi, kuri ir nepieciešami, lai uzturēt cilvēka ķermeņa veselību un formu. Pirmie ieraksti par šo vingrinājumu sistēmu sastopami Ķīnā senos tekstos jau 10.-13. gadsimtā. Vingrinājumiem ir milzīgs atveseļošanas efekts.

Pēc seno Meistaru teiktiem vārdiem, katrs šīs sistēmas vingrinājums pēc savas vērtības ir līdzīgs zelta brokāta gabalam. Neskatoties uz to, ka kompleksam jau vairāk nekā 800 gadu, Baduaņ- czin ir ļoti populārs. Viņš ne tikai palīdz saglabāt veselību un formu, bet atbrīvo no stresa un uztraukuma, normalizē asins spiedienu un pulsu, palīdz mobilizēt visu organismu.

Šie vingrinājumi ir īpaši noderīgi tiem, kuriem ir mazkustīgs un pasīvs dzīvesveids, viņš neprasa daudz laika un speciāla aprīkojuma.

Hatha-joga iesācējiem ar ViktorijuAtveseļošanās jogas nodarbība. Nav veselības vai vecuma ierobežojumus. Programma sagatavota uz pakāpeniskās slodzes un asanu apgūšanas pamata, kas atjauno un tonizē organismu kopumā. Nodarbības beigās dziļa relaksācija joga-nidras tradīcijā.

 

Cenas visām nodarbībām:

8x – 40 (abonements derīgs 2 mēnešus)

4x – 25 (abonements derīgs 1 mēnesi)

1x – 8

Individuāla nodarbība – 40

Viena Cigun nodarbība pie Ilonas Aleksejevas  8 €, vai viens abonementa apmeklējums +3 €.

Mašīnu var atstāt Veselības centra stāvvietā. Mūsu studentiem tas maksās tikai 1,50 par visu nodarbības laiku.

Vai arī tuvākās ielās par brīvu.

Tiekamies nodarbībās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *