Par Mums

Ališa (Katerina Matisone)

Ališa (Jekaterina Matisone) – ir sertificēta jogas pasniedzēja no Latvijas Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas.
Nodarbojas ar jogu kopš 1998.gada. Pasniedz no 2003.

No 2016.g. sertificēta Ajengāra jogas pasniedzēja.

Mācījusies dažādus jogas veidus. No 2002-2008.g regulāri piedalījās Svami Samarpananda Sarasvati semināros Latvijā apgūstot Indijas tradicionālo Bihāras skolas jogu. No 2007 gada sāka padziļināti apgūt Ajengara jogas pamatus un šīs skolas terapeitisko asanu iedarbību uz cilvēka ķermeni un prātu pie tādiem pasniedzējiem kā Uša Devi (Indija), Rita Keller (Vācija), Jurek Jagucki (Polija), Sergej Mihailov (Krievija) un Tamara Bujanova (Latvija). Mācījusies tādus jogas novirzienus kā Ananda joga pie Džaideva (Itālija), Dživamukti joga pie Dečena Turmana (ASV), Dharma joga pie Dharma Mitras (ASV), ka arī Aštanga jogu pie Kamala Singha (Indija) u c.
Ambika praktizē meditāciju un krija-jogu Paramahansas Joganandas tradīcijā no 2002.g.

Pabeidza LU Teoloģijas un Reliģiju zinātnes fakultātes maģistratūru, specializējoties jogas filozofijā un hinduismā.

No šīs pieredzes ar laiku izveidojas savs jogas pasniegšanas stils, kur svarīga ir gan asanu fizioloģiski pareizā izpildīšana, gan prieks, ko mums dod kustība, gan dziļš psiholoģiskais miers, kuru iegūstam nodarbības rezultātā.

Pasniedz arī jogas filozofijas un vēstures kursus.


Adžits – Aleksandrs Sekste

Mūsu pilsētas leģenda. jau vairākus gadus šokē iedzīvotājus ar prāta spēka brīnumiem. Jebkurā salnā pārvietojās pa pilsētu ar riteni, apģerbts tikai vien šortos.

Praktizē jogu vairāk par 30 gadiem. Pārstāv klasisko hatha-jogas skolu. Savās nodarbībās apvieno klasisko Šivanandas jogu ar spēka jogu un austrumu cīņas paņemieniem, ka arī dziļas relaksācijas praksēm.

Būs priecīgs padalīties ar jums savā pieredzē.Ilona Aleksejeva – Uma

Ilona Aleksējeva, Uma dzimusi 1968. gadā Rīgā. Beigusi fizikas-matemātikas skolu un Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultāti specialitātē „ Finanses un kredīts”.
Jau 20 gadu garumā Ilona praktizē budisma, daoisma un hinduisma garīgās prakses, kā arī atveseļošanās sistēmas un harmoniskas cilvēka attīstības sistēmas.
Par savu pamatpraksi uzskata cigun kā arī daoisma dao, atjaunošanās un atveseļošanās sistēmas, kuras praktizē jau 12 gadus. Vada cigun sistēmas seminārus –treiningus.
Šobrīd Ilona Andrējeva ir Starptautiskas labdarības organizācijas „Mintan”(ASV) reģionālā pārstāve Baltijas valstīs, sertificēta reiki meistare, Džun Joaņ Cigun skolas instruktore.

Savos garīgajos meklējumos un kalpošanā, svētceļojumos un retrītos apmeklējusi 48 valstis, tai skaitā vairākkārt Indiju un Ķīnu.

Sertifikācija:
Reiki Meistars, ZYQ instruktors
Latvijas Holoistiskās Medicīnas un Naturopātijas asociācijas biedrs.
Latvijas Amatniecības Kameras Estētiskās Kosmetoloģijas profesionālās biedrības skaistuma terapeits
Imidž terapeits, ASV- Ķīnas institūta Kundawell Pētnieks


Jēļena Borovkova

Sertificēta jogas pasniedzēja. Vairāk ka 10 gadus pēta un praktizē jogu.

Savās nodarbībās pasniedz klasisko hatha-jogu pēc B.K.S Ajengara metodes. Ķermeņa izlīdzināšana asanās pēc šīs metodes dod vienreizējo fizioterapeitisko efektu ķermenīm, ka arī nomierinoši ietekmē prātu.

Sertificēts skaņu-terapijas speciālists. Vada gongu-terapeitiskās meditācijas, kas palīdz relaksēt ķermeni, nomierināt prātu un uzveikt stresu.Viktorija Grjadovaja

Starptautiski sertificēta jogas pasniedzēja no ITEC (Level 3 Diploma in Yoga Teaching).

Praktizē jogu vairāk kā 10 gadus.

Pasniedz klasisko Bihāras skolas jogu ar Joga-Nidras relaksācijas elementiem.

No 2010. g. praktizē Vipasanas meditāciju S.N. Goenko tradīcijā.
Savienojot pieredzi  jogā un meditācijā tika rādīta īpaša sistēma, kas ļauj atrasties asanā ar lielāku apzināšanos un ieslēgt iekšējās pašregulācijas mehānismus organismā.

Viena atbilde “Par Mums”

  1. OM,

    I would like to attend a class while I’m visiting Riga, can you tell me if I can attend in person or is all practice currently online?

    OM,
    Jamie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *