Par Mums

Ališa (Katerina Matisone)

Ališa (Jekaterina Matisone) – ir sertificēta jogas pasniedzēja no Latvijas Holistiskās medicīnas un naturopātijas asociācijas.
Nodarbojas ar jogu kopš 1998.gada. Pasniedz no 2003.

No 2016.g. sertificēta Ajengāra jogas pasniedzēja.

Mācījusies dažādus jogas veidus. No 2002-2008.g regulāri piedalījās Svami Samarpananda Sarasvati semināros Latvijā apgūstot Indijas tradicionālo Bihāras skolas jogu. No 2007 gada sāka padziļināti apgūt Ajengara jogas pamatus un šīs skolas terapeitisko asanu iedarbību uz cilvēka ķermeni un prātu pie tādiem pasniedzējiem kā Uša Devi (Indija), Rita Keller (Vācija), Jurek Jagucki (Polija), Sergej Mihailov (Krievija) un Tamara Bujanova (Latvija). Mācījusies tādus jogas novirzienus kā Ananda joga pie Džaideva (Itālija), Dživamukti joga pie Dečena Turmana (ASV), Dharma joga pie Dharma Mitras (ASV), ka arī Aštanga jogu pie Kamala Singha (Indija) u c.
Ališa praktizē meditāciju un krija-jogu Paramahansas Joganandas tradīcijā no 2002.g. No 2023.g. ir šīs skolas meditācijas pasniedzēja.

Pabeidza LU Teoloģijas un Reliģiju zinātnes fakultātes maģistratūru, specializējoties jogas filozofijā un hinduismā.

No šīs pieredzes ar laiku izveidojas savs jogas pasniegšanas stils, kur svarīga ir gan asanu fizioloģiski pareizā izpildīšana, gan prieks, ko mums dod kustība, gan dziļš psiholoģiskais miers, kuru iegūstam nodarbības rezultātā.

Pasniedz arī jogas filozofijas un vēstures kursus.


Adžits – Aleksandrs Sekste

Mūsu pilsētas leģenda. jau vairākus gadus šokē iedzīvotājus ar prāta spēka brīnumiem. Jebkurā salnā pārvietojās pa pilsētu ar riteni, apģerbts tikai vien šortos.

Praktizē jogu vairāk par 30 gadiem. Pārstāv klasisko hatha-jogas skolu. Savās nodarbībās apvieno klasisko Šivanandas jogu ar spēka jogu un austrumu cīņas paņemieniem, ka arī dziļas relaksācijas praksēm.

Būs priecīgs padalīties ar jums savā pieredzē.


Naiļa Kolčina

Starptautiski sertificēta jogas pasniedzēja no ITEC (Level 3 Diploma in Yoga Teaching).

Praktizē jogu vairāk kā 15 gadus. Sertificēta jogas terapeite.

Pasniedz Ajengara jogu un jogas terapijas nodarbības.


Viktorija Grjadovaja

Starptautiski sertificēta jogas pasniedzēja no ITEC (Level 3 Diploma in Yoga Teaching).

Praktizē jogu vairāk kā 10 gadus.

Pasniedz klasisko Bihāras skolas jogu ar Joga-Nidras relaksācijas elementiem.

No 2010. g. praktizē Vipasanas meditāciju S.N. Goenko tradīcijā.
Savienojot pieredzi  jogā un meditācijā tika rādīta īpaša sistēma, kas ļauj atrasties asanā ar lielāku apzināšanos un ieslēgt iekšējās pašregulācijas mehānismus organismā.

 

Viena atbilde “Par Mums”

  1. OM,

    I would like to attend a class while I’m visiting Riga, can you tell me if I can attend in person or is all practice currently online?

    OM,
    Jamie

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *